S.S.S
Sıkça Sorulan Sorular

Fırsatlarımız ile ilgili sık sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Eğer fırsat detaylarında farklı bir bilgi verilmemişse, aşağıda bulunan cevaplar bütün fırsatlar için geçerlidir.

Eğer aradığınız sorunun cevabını bulamazsanız, bize 0(312) 473 0061 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lokal Fırsat nedir?

  Lokalfirsat.com ‘da üye iş yerlerimiz, siz değerli müşterilerimiz için her gün farklı kategorilerde fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar ürün ya da hizmet olabilir. Normalde 100 TL’ye alacağınız bir ürünü ya da hizmeti, üye iş yerinin verdiği indirim oranına göre çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Unutmayın bu fırsatlar sadece lokalfirsat.com kullanıcılarına özeldir.

Nasıl fırsat satın alabilirim?

  Lokalfirsat.com sitesine üye olduktan sonra, seçtiğiniz fırsat sayfasındaki “HEMEN AL” butonuna tıklıyorsunuz. Ödeme bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra, fırsattan yararlanmanızı sağlayan kodu size gönderiyoruz.

Satın aldığım fırsatı nasıl kullanabilirim?

  Satın alma işleminden sonra size gönderdiğimiz kod ile ilgili üye iş yerine gittiğinizde fırsattan faydalanabilirsiniz.

Fırsat kodu nedir?

  Kodlar her fırsat için kişiye özel üretilmektedir. Sahibinden başkasının kullanılması mümkün değildir.

Birden fazla fırsat alıp kullanabilir miyim?

  Fırsat detaylarında aksi belirtilmediği sürece, istediğiniz kadar kod satın alabilirsiniz.

Fırsat hediye edebilir miyim?

  Evet. Fırsat sayfasında “HEDİYE ET” butonuna tıklayarak fırsatı istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz.

Fırsatların kullanım süresi var mıdır?

  Evet. Üye iş yerleri fırsatı oluştururken belirttiği süre zarfında fırsatınızı kullanabilirsiniz. Örneğin, eğer fırsatın 1 aylık süresi varsa, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra 1 ay içerisinde fırsatı kullanabilirsiniz. Eğer fırsatın kullanım süresi dolarsa, fırsattan faydalanamazsınız.

Fırsat kodunu iade edebilir miyim?

  Satın aldığınız fırsatı, satış işlemi gerçekleştiği günden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Fırsat kodu ile satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

  Eğer satın aldığınız ürün kullanıcı sözleşmesinde cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerden değilse, iade edebilirsiniz. Tek kullanımlık, son kullanma tarihi geçebilecek ürünler, ambalajı açılmış sarf malzemeleri, hijyenik açıdan bir daha kullanılması mümkün olmayan ürünler, aksesuar ve ambalaj malzemesi eksik ürünlerde iade kabul edilemez. Ayrıca fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olması gerekmektedir. İadeler fatura ile yapılmalıdır, aksi taktirde kabul edilemez. Ürün satımına ilişkin sözleşmelerde ürün tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemi faturasız yapılamamaktadır.

Her türlü soru ve sorununuz için bize;

  destek@lokalfirsat.com e-posta adresinden ya da,
  0 (312) 473 00 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lokalfirsat.com ve Üye iş yeri birbirinden bağımsızdır. Lokalfirsat.com hiçbir şekilde ürün ve hizmetlerin sağlayıcısı, üye iş yerinin temsilcisi değildir. Hizmet ve ürünleri sağlamakla mükellef olan sadece ilgili üye iş yeridir. Lokalfirsat.com sadece üye müşteri ve üye iş yerine aracılık etmektedir. Üye müşteri ve üye iş yeri arasında bulunan satış ilişkisinde herhangi bir taraf değildir.