Kullanım Koşulları
www.lokalfirsat.com 

Kullanıcı Sözleşmesi


1. Current Life Marketing İnşaat Gayrimenkul Bilgisayar Elektronik Turizm Otomobil Kişisel Gelişim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin www.lokalfirsat.com adlı web sitesinde başka işletmelerin (üye iş yeri) hizmetleri veya malları ile ilgili fırsatlar yer almaktadır. Üye iş yeri, kullanıcıların yakaladıkları fırsatları keşedicisi ve fırsatlarda belirtilen hizmetleri yerine getirmekle, malları teslim etmekle ve bu hizmetleri esasına göre yerine getirmekle yükümlüdür. Current Life Marketing Ltd. Şti, fırsatlarda belirtilen hizmetleri yerine getirmekle ya da malları teslim etmekle değil, üye iş yerinin fırsat içerisinde yer alan hizmetin yerine getirmesi ya da malı teslim etmesini garantilemek ile yükümlüdür.  www.lokalfirsat.com fırsatlarının kullanımı için yalnızca aşağıdaki Kullanım Şartları geçerlidir.


2. www.lokalfirsat.com isimli web sitesi ve bu web sitesi üzerinden yapılan fırsat satış sistemi, Ankara yolu 12. Km OSB No:7 Teknokent No:2k-2 Merkez/ Çorum adresli Current Life Marketing İnşaat Gayrimenkul Bilgisayar Elektronik Turizm Otomobil Kişisel Gelişim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından işletilmektedir.3. İş bu kullanıcı sözleşmesi, www.lokalfirsat.com sitesine kayıt olunduğunda kabul edilmiş sayılır. Bu kullanıcı sözleşmesi www.lokalfirsat.com adresinden her zaman görüntülenebilir, yazdırılabilir ve yerel hafızaya kaydedilebilir.


4. www.lokalfirsat.com üzerinden aşağıdaki şekilde fırsat satın alabilirsiniz:


  4.1 www.lokalfirsat.com ya da AppStore veya PlayStore’dan indirdiğiniz lokalfirsat uygulaması üzerinden kayıt yapınız ve ardından oturum açınız.
   4.2 Seçtiğiniz fırsatın sayfasındaki “HEMEN AL” butonuna basınız.

    4.3 Satın almak istediğini fırsat sayısını seçiniz.

     4.4 Ödeme bilgilerini eksiksiz doldurunuz.

      4.5 Ödeme başarıyla gerçekleştiğinde size mesaj, e-posta ya da sms ile kod gönderilecektir.

       4.6 Bu kod ile kullanım süresi içerisinde satın aldığınız fırsattan yararlanabilirsiniz.
       5. Cayma Hakkı

        5.1 Kullanıcı sözleşmenin aktedildiği günden itibaren 7 (yedi) gün içinde herhangi bir gerekçe sunmadan cayma hakkına sahiptir.  

         5.2 Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirim 7 (yedi) gün içerisinde, üye iş yerine ya da merkez ofise e-posta, faks ya da posta ile yazılı olarak yapılmaktadır. E-posta ya da posta içerisinde kimlik fotokopisinin de bulunması gerekmektedir.
         Adres: Merkez; Ankara yolu 12. Km OSB No:7 Teknokent No:2k-2 Merkez/ Çorum
         Şube; Konutkent Mah. 3029. Cd No: 3 Azel Kule Kat: 20 Daire: 105 Çankaya / Ankara

         Telefon: 0850 304 11 12
         Faks: 0312 473 00 31
         E-posta: info@lokalfirsat.com

          5.3 Cayma hakkı kullanıldığı takdirde, Current Life Marketing Ltd. Şti 14 (on dört) gün içerisinde ödenen meblağı iade etmeyi ve 10 (on) gün içerisinde de iade konusu malı geri almayı taahhüt etmektedir.


          6. Cayma hakkının uygulanmadığı hizmetler ve mal teslimine ilişkin sözleşmeler:

           6.1 Üye iş yerinin kontrolünde olmayan ve mali piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen mal ve hizmetlere ilişkin sözleşmelere

            6.2 Kullanıcının istekleri ve taleplerine göre hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler,

             6.3 Niteliği nedeniyle iadeye elverişli olmayan, çabuk bozulma ya da son kullanım tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelere,

              6.4 Ses veya görüntü kaydı, dijital ortamda bulunan kitaplar, dijital içerikler, yazılım programları, bilgisayar sarf malzemeleri vb. ürünlerin ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlar kullanıcı tarafından açıldığı durumlarda, bu malzemelere ilişkin sözleşmelere,

               6.5 Bahis ya da piyangoya ilişkin sözleşmelere,

                6.6 Elektronik ortamda anında kullanıcıya sunulan hizmetler ve anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelere,

                 6.7 Gıda ürünleri, içecekler ve günlük tüketim ürünlerinin kullanıcı adresine teslimine ilişkin sözleşmelere,

                  6.8 Teslim edildikten sonra başka ürünler ile karıştırılan ve ayrıştırılması mümkün olmayan ürünlere yönelik sözleşmelere,

                   6.9 Boş zaman değerlendirilmesine ilişkin seyahat, konaklama, restoran, eşya taşıma, araba kiralama, eğlence gibi alanlarında hizmet veren üye iş yerleri, fırsat için belirli bir süre belirttiğinde, kullanıcı satın aldığı fırsatı kullanmadığı durumda üye iş yerinin tekrar hizmet sunma zorunluluğunun bulunmadığına ilişkin sözleşmelere uygulanmaz.                   7. Her fırsat belirli bir süre ile sınırlıdır ve süre sonra erdikten sonra ilgili hizmet ya da malın satın alınması mümkün değildir.


                   8. Fırsat satışı sadece yaptığınız ödemenin Current Life Marketing Ltd. Şti tarafından başarıyla kayda geçirilmesi ile gerçekleşir. Eğer yapacağınız ilk ödeme başarısız olursa, fırsat satın alımı gerçekleşmez.


                   9. Fırsat satın alındığında kullanıcıya 2 tür Kod gönderilmektedir, istediğiniz kod ile üye iş yerinin sunduğu hizmeti kullanabilir ya da malı alabilirsiniz.


                   10. Fırsat satışı gerçekleştiğinde, kod size e-mail ve sms üzerinden gönderilecektir. E-mail ve telefon numarasını doğru yazdığınızdan emin olunuz. Eğer fırsat kodunuz, yanlış yazımlardan dolayı gerçekleşmezse, Lokal Fırsat’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


                   11. Fırsat satın alımı yapılabildiği gibi fırsat hediye edilebilir. Fırsatın sayfasında bulunan “HEDİYE ET” butonuna basarak fırsatı hediye edilebilir.


                   12.  Current Life Marketing Ltd. Şti kullanıcının üye iş yerinden satın aldığı fırsatlar için kalite ya da herhangi bir garanti vermemektedir. Üye iş yerinin yerine getirmesi gereken yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda sorumluluk sahibi değildir.


                   13. Current Life Marketing Ltd. Şti, www.lokalfirsat.com sitesinin kapsamını ve içeriğini her zaman değiştirme, kısıtlama ya da durdurma hakkını saklı tutmaktadır. 


                   14. Current Life Marketing Ltd. Şti ve üye iş yerleri hizmetlerin, yayınlanan içeriklerin, fotoğrafların, videoların, bilgilerin, veri bankalarının telif ve diğer haklarını saklı tutar. Current Life Marketing Ltd. Şti ya da ilgili üye iş yerinden yazılı izin alınmadığı sürece bahsi geçen içeriklerin kullanılması yasaktır. Current Life Marketing Ltd. Şti bahsi geçen içeriklerin izinsiz kullanımında her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkına sahiptir.


                   15. www.lokalfirsat.com ya da AppStore ya da PlayStore’dan indirdiğiniz lokalfirsat uygulaması üzerinden kayıt yapıldığında,  iletişim bilgilerinizin lokalfırsat ile ilgili yenilikler ve haberler hakkında önemli bilgilerin iletilmesi için kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Gerekçe göstermeksizin onayınızı çekme hakkına sahipsiniz.  Onay geri çekme beyanınızı info@lokalfirsat.com adresine gönderdiğiniz takdirde, bilgi iletimi durdurulacaktır.


                   16. Fırsat aracılığıyla satın alınan ürünlerin teslimi ilgili fırsatın açıklamasında belirtilmektedir. Aksi belirtilmediği sürece ürünler üye iş yerlerinden bizzat alınmaktadır. Kargo ile teslimat hizmeti veren üye iş yerlerinin ise teslimat süresi aksi belirtilmedikçe minimum 3 maksimum 15 iş günüdür.


                   17.  İşbu kullanıcı sözleşmesinde ya da üye iş yeri ile akdedilen sözleşmede belirtilen hükümler tümüyle ya da kısmen geçersiz olduğunda, bu durum sözleşmenin geri kalanını etkilemez.